Elizabeth Chase Olsen 1989. Február 16-án született Shreman Oaks-ban, az Olsen ikrek kishúga. Már fiatal korában érdekelni kezdte a színészet, de a siker akkor érte utol, mikor megkapta Martha Marcy May Marlkene című filmben a főszerepet, alakításáért több díjra is jelölték. Ezt követően több filmben is feltűnt, de az igazi világhírnévre akkor tett szert, mikor megkapta Wanda Maximoff, azaz Skarlát boszorkány szerepét a Marvel filmekben. 2021-ben egy sorozatot is kapott, amit a Disney+ sugároz WandaVision néven, 2022-ben pedig, a Doctor Strange 2-ben láthatjuk.

  
  

Elite csere, főként a kedvenc lapjaimat szeretném meghívni. Ettől függetlenül kérhetsz cserét, ha megtetszik a lapod témája akkor nyert ügyed van.

   
   

Love and Death
2023 tavasz
A sorozat a texasi háziasszony, Candy Montgomery igaz történetén alapszik, aki 1980-ban meggyilkolta a templomból ismert barátját, Betty Gore-t. Az HBO új minisorozata, 2022-ben kerül majd bemutatásra- A forgatások, 2021 őszén kezdődtek meg.
Előzetes Képek
Hattie Harmony: opening Night
2023
A Hattie Harmony-t Lizzie, és férje közösen írták meg. Az első könyv nagy sikert aratott, így nem is meglepő, hogy egy második rész is érkezik. Az új köny címe: Opening Night, és 2023 nyarán fog megjelenni, az előrendelés 2022.December 07-én indult el.
Előrendelés Képek
Szerkesztő:Fruzsi
Nyitás:2020.04.27
Szolgáltató:Flaunt
Kódok:XX
A lizzieolsen.hu Magyarország első számú Elizabeth Olsen rajongói oldala. A lapon a híreket helyezem előtérbe, és csak kevés tartalom lesz található, aminek a másolása tilos! A lap nem áll kapacsolatban Nikkivel, a barátaival, a családjával sem, ez csak egy egyszerű rajongói lap, ami azért jött létre, hogy a fanok értesüljenek a legfrissebb hírekről nap mint nap.

Hétfőn Los Angelesben
2022 április 19      //    Kategóriák: Hírek , Képek , Paparazzi

Most, hogy befejeződtek a Love and Death sorozat forgatásai, Lizzie visszatért Los Angelesbe, ennek köszönhetően pedig, egyre több hír jelenik meg vele kapcsolatosan. Tegnap lencseégre kapták a fotósok, amint Los Angeles utcáin sétál férjével. A páros egy kávézóba is beült, és jókedvűen beszélgettek, mosolyogtak. Láthatóan nem zavarta őket a fotósok. A galériába 56 darab képet tudtok megtekinteni.

278781656_fed3f3f4-f074-47d2-aa14-955b2f7c0cbc.jpg 278781655_eobr059.jpg 278781643_eobr053.jpg 278781641_eobr052.jpg

Galérialinkek:
Paparazzi – 2022 – Április 18 – Los Angelesben a férjével